Oferujemy

Oświetlenie

Świeca i Świecznik LED
Jest to oświetlenie wiernie imitujące świece, charakteryzujące się wysokim współczynnikiem oddawania barw (RA >90). Produkt może pracować w trybie światła ciągłego jak też imitującego płomień świecy. Dostępne są dwie barwy światła (2700K) oświetlające przestrzeń jak też 2000K budujące nastrój tradycyjnej świecy.

Świecznik LED - Pałac Nieborów

Świece LED - Zamek Królewski

 

Miniaturowe Lampki
Lampki dzięki swoim małym wymiarom oraz kolorowi obudowy dobieranemu na zamówienie klienta, można ukryć niemal w dowolnym miejscu: np. na gzymsie pomieszczenia, nad szafą ekspozycyjną itd. Dzięki różnym optykom (6°, 25°, 40°), oraz regulacji natężenia światła można precyzyjnie i doskonale doświetlić eksponaty.

Miniaturowe lampki LED

Miniaturowe lampki LED

 

Oświetlenie dedykowane
Na zamówienie klienta realizujemy nietypowe rozwiązania oświetleniowe takie jak np. latarka LED stylizowana na XIX w. lampkę naftową zrobiona dla Muzeum Jana III Sobieskiego w Wilanowie.

Lampa - latarka LED - Wilanów

 

INNE PRODUKTY

Nietypowe urządzenia elektroniczne
Dzięki współpracy z projektantami elektroniki między innymi z Politechniki Warszawskiej jesteśmy w stanie dostarczyć na zamówienie klienta niemalże dowolne urządzenie. Między innymi dostarczyliśmy liczniki dla maszyn drukarskich w jednej z podwarszawskich drukarni.

Licznik drukarski